Kedves Szülők!

Az elmúlt napokban tapasztalt félreértések miatt az étkezéssel kapcsolatban a következő tájékoztatást adom.
Kérjük a szülőket, hogy lehetőleg az iskola által biztosított tízórait, ebédet és uzsonnát rendeljék meg gyermekeiknek.
Akik nem az iskola által biztosított ételt kívánják igénybe venni, lehetőleg otthon készített ételt hozzanak magukkal.
Természetesen az iskolába be lehet hozni boltban vásárolt élelmiszert is. Nem tiltjuk a csomagolt péksüteményeket, tejszeletet, szendvicseket sem. Amit kérünk ezzel kapcsolatban, hogy a gyermek ne kínálja társait ezekkel!
Vannak élelmiszerek, amelyek behozatalát a járványügyi helyzetre való tekintettel korlátozunk. Ilyenek a chipsek, zacskós cukorka, csokoládé, különböző üdítő italok, amelyekből egymást kínálgathatják. Kérjük, hogy ilyen élelmiszereket ne hozzanak a gyerekek magukkal!
A testnevelés felszerélesekkel kapcsolatosan a javaslatunk továbbra is az, hogy minden nap vigyék haza és lehetőleg gyakrabban mossák ki vagy cseréljék a tornapólókat és nadrágot. Akinek ez gondot okoz, természetesen hagyhatja az iskolában, de hétvégére számukra is kötelező hazavinni.
Üdvözlettel,
Garda László