Mit tudtunk meg Patrícia néniről

Nánási Patrícia  tanár néni is szeptemberben kezdte a tanítást Nyíracsádon. Előtte más munkahelyen dolgozott, de szeretett vona tanítani. Azért választotta ezt az iskolát, mert ő maga is itt tanult, és az általa szerzett tudást meg szeretné osztani az iskolában                tanuló alsó és felső tagozatos diákokkal egyaránt. A biológia és a kémia már általános iskolában is a kedvencei közé tartozott, ezért választotta ezt a két szakot. Úgy fogalmazott, hogy a sok tantárgy között ez a kettő állt és áll most is a legközelebb a szívéhez. Patrícia néni azt mondta, hogy szereti a szakmáját, mert azt vallja, hogy a szakmát, amit választ az ember, azt szeretni kell.

Szereti a nyíracsádi gyerekeket, örül, ha érdeklődnek az órán, és annak is örül, hogy vannak olyanok, akik versenyeken is szívesen vesznek részt.

Mi is nagyon örülünk, hogy Patrícia néni köztünk van!

Hajdu Raul