Rajzos sikereink

Két, még az előző tanévben beküldött rajzos pályázatról kaptunk október elején jó hírt.

Az egyiket -az East -Milk Kft. pályázatát- Menyhért Natália,     7. a osztályos diák nyerte meg, alkotását oklevéllel és vásárlási utalvánnyal jutalmazták.

A másik pályázat az Európai Mobilitási Hét „Sétálj velünk!” Kreatív pályázat volt, amelyen Nagy Petra, 5. b osztályos diák különdíjas lett. Petra is oklevelet és könyvvásárlási utalványt kapott. Felkészítő tanáruk Káli Anna tanárnő volt.

Gratulálunk az ügyes kezű rajzosoknak!

Kreatív alsósaink eredményei

A Vámospércs Városi Önkormányzat „Az égig érő paszuly” címmel rajzpályázatot hirdetett, ahol iskolánk 3.a osztályos tanulói bravúrosan szerepeltek, hiszen Szabó Gréta az 1., Bródi Berta  pedig a 3. helyen végzett.

Szívből gratulálunk a gyönyörű alkotásokhoz!

Simonné Czentye Anikó

DÖK