TANÉVNYITÓ

Kedves Szülők! Kedves Diákok!
A nyíracsádi Szent Piroska Görögkatolikus Általános Iskola tanévnyitó ünnepsége 2020 szeptember 1-jén, kedden a következőképpen lesz megtartva:

1-4. évfolyam

Gyülekező 7.45-kor a nyíracsádi görögkatolikus templom udvarán ünneplő ruhában.

8 órakor ünnepélyes tanévnyitó a templomban. Erre az alkalomra sok szeretettel várjuk a kedves szülőket is!

9 órakor az osztálytermekben online bekapcsolódunk a Hajdúdorogi Főegyházmegye ünnepélyes tanévnyitójába, amelyet Kocsis Fülöp Metropolita atya tart.

10.30-kor ebédeltetés évfolyamonként. Az elsős gyermekekért 11 órára lehet jönni, a többi évfolyam diákjaiért pedig 11.30-ra.

Ezen a napon táskát még nem kell hozni, a délutáni órák és a napközi sem lesz megtartva.

Felső tagozat

7.45-kor gyülekező az iskola udvarán ünneplő ruhában.

8 órakor osztályfőnöki óra mindenkinek a saját termében.

10 órakor ünnepélyes tanényitó liturgia a görögkatolikus templomban.

11. 30-tól ebéd évfolyamonként.

Ezen a napon a felső tagozatosoknak elég egy füzetet és tolltartót hozni. Tanulószoba ezen a napon nem lesz.

Tisztelettel,
Garda László intézményvezető