Tisztelt Szülők! Kedves Diákjaink!

A Magyar Köztársaság Kormánya 2021.március 8-tól 2021.április 7-ig az általános iskolákban tantermen kívüli digitális oktatást rendelt el.
17/2021. (III.5.) EMMI határozat alapján gyermekfelügyelet az intézményekben nem kerül megszervezésre.
Intézményünk tantermen kívüli digitális oktatás idejére is biztosítja az étkezést. Az ebédet minden hétköznap 11 és 13 óra között lehet elvinni.
Az intézményben vezetői ügyelet lesz, a titkárságon a 06-52/206-007 telefonszámon illetve elektronikusan a szentpiroska.nyiracsad@outlook.com e-mail címen tehetik fel kérdéseiket.
Bízom benne, hogy ahogyan eddig is, közös erővel, Isten segítségével túl tudunk lenni ezen a nehéz időszakon is.
Április 7-én, szerdán minden diákunkat nagy szeretettel várjuk vissza a Szent Piroskába.
Nyíracsád, 2021. 03. 05.
Tisztelettel: