Új tanév, új tanárok

Eltelt több mint egy félév a tanévből, így már szinte mindenki ismeri az iskolában a szeptemberben hozzánk érkezett három új tanár nénit. Tanulóink megkérdezték tőlük, mi vezérelte őket Nyíracsádra, és természetesen azt is, hogy érzik magukat nálunk. Elsőként tudjunk meg egy kicsit többet Hajdufiné Imre Éva matematika-rajz szakos tanár néniről. KGYZE

Szeptember óta ismerjük Éva nénit

Szeptemberben érkezett iskolánkba Hajdufiné Imre Éva tanár néni. Debrecenből jár ki hozzánk. Nyíracsádon kívül a debreceni Szent László Gimnáziumban is tanít. Elárulta nekünk, hogy jól érzi magát iskolánkban, és mosolyogva hozzátette, hogy a falu főtere is tetszik neki.

Éva néni matematikát és rajzot tanít. Azért választotta ezt a két szakot, mert ez a két kedvenc területe. Szeptember óta a nyíracsádi diákoknak érdekes érzékenyítő napot szervezett, és többen értek el szép rajzos sikert is. Örültünk, mikor azt mondta Éva néni, hogy a nyíracsádi gyerekek okosak.

Mi úgy vettük észre, hogy nagyon tetszik Éva néninek ez az iskola, és jól érzi itt magát. Mi is szeretjük őt.

Vajda Lilla és Kerti Csenge